Reportaż ślubny i zdjęcia ślubne

O nas

Śloobniak nie jest pomysłem na życie, jest realizacją naszego marzenia, aby zatrzymać na zdjęciu ulotne chwile radości i szczęścia ludzi, którzy stworzeni dla siebie i złączeni miłością postanowili dać temu wyraz zawierając związek małżeński.

Fotografia nie jest dla nas zajęciem pobocznym, zajmujemy się nią zawodowo od kilku lat działając przy okazji różnych projektów. Tworzymy fotoreportaże z imprez integracyjnych, konferencji i szkoleń, fotografujemy komunie i chrzty. Zajmujemy się fotoreportażem prasowym i społecznym oraz fotografią sportową. Zarówno pod względem technicznym jak i twórczym jesteśmy świetnie przygotowani, aby Młodzi, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług byli zadowoleni z efektu końcowego naszej pracy. Fotoreportaż ślubny w naszym wydaniu to nie są zwykłe, banalne kadry, które chowa się do szuflady i zapomina o nich. W nasza pracę wkładamy serce, aby jak najpełniej oddać emocje towarzyszące temu, najważniejszemu w Waszym wspólnym życiu, wydarzeniu. Dzięki temu album ślubny, który od nas otrzymacie będziecie oglądać nie raz wspominając te niepowtarzalne chwile.

Sprzęt, którym dysponujemy zapewnia wysoką jakość techniczną naszych zdjęć. Nasze doświadczenie gwarantuje, że uwiecznione kadry nie są przypadkowe i na pewno nie zabraknie wśród nich kluczowych momentów przygotowań, ceremonii ślubnej czy wesela. Fotografią ślubną zajmujemy się od czterech lat stale rozwijając swój warsztat i zdobywając nowe doświadczenia. Gwarantem naszych usług są zadowoleni Klienci, których ilość z roku na rok się powiększa.

Ukończyliśmy kurs dla fotografów prowadzony przez warszawską Kurię Metropolitalną i posiadamy zaświadczenia zezwalające na fotografowanie podczas uroczystości religijnych.