Reportaż ślubny i zdjęcia ślubne

Fotoreportaż ślubny i nasze usługi w pytaniach i odpowiedziach

Czy muszę mieć dwóch fotografów, czy mogę zrezygnować z jednego?

Podstawą naszej ofery jest praca dwóch fotografów. Dzięki temu jesteśmy w stanie uwiecznić ten sam moment z dwóch miejec i perspektyw. W ten sposób możemy pokazać zarówno sam moment jak i emocje jakie wzbudza w najbliższych przysięga małżeńska.

Czy mogę otrzymać dodatkowe albumy i płyty?

Oczywiście, na Wasze życzenie możemy przygotować dodatkowe komplety. Koszt takiej usługi będzie zależny od ilości zdjęć, które znajdą się w albumie, a więc od rodzaju wybranego przez Was pakietu.

Czy mogę wybrać zdjęcia do albumu?

Przykro nam, ale jest to niemożliwe. Album jest zwieńczeniem naszej pracy, którą jest fotoreportaż z Waszego ślubu. W ten sposób opowiadamy Waszą historię i dokładnie w tym celu podpisaliście z nami umowę. Jednak nic straconego. Otrzymujecie od nas komplet zdjęć w rozdzielczości umożliwiającej wykonanie odbitek dowolnej wielkości. Dzięki temu możecie stworzyć własny album.

W jaki sposób obrabiacie zdjęcia?

Finalny efekt naszej pracy możecie zobaczyć w galerii. Zazwyczaj stosujemy różnorodną obróbkę, dobierając ją tak aby jak najlepiej pasowała do danego zdjęcia. Jeżeli macie jakieś szczególne życzenia dostosujemy się do Was.

Ile czasu będziemy czekali na zdjęcia?

Zazwyczaj materiał jest gotowy w ciągu jednego tygodnia od daty ślubu lub zakończenia pleneru, jeżeli odbywa się on w innym terminie.

Czy możemy Wam zasugerować kogo z gości szczególnie chcielibyśmy mieć na zdjęciach?

Jest to nawet wskazane. Zawsze prosimy aby świadkowie byli poinformowani na kogo mamy szczególnie zwracać uwagę.

Czy mogę dostać wszystkie zdjęcia jakie zrobicie?

Ilość zdjęć ślubnych, która znajduje się w poszczególnych pakietach to praktycznie cały materiał, jaki zostanie przygotowany podczas Waszego ślubu. Jeżeli będziemy dysponowali większą ilością ujęć, niż podana dla Waszego pakietu na pewno znajdą się one na płycie.

Czy możecie robić zdjęcia dłużej niż do oczepin?

Możemy, ale nie jest to dobry pomysł. W pewnym momencie Wasi goście będą chcieli się "spokojnie" bawić i obecność obcej osoby będzie im przeszkadzać.

Ile trwa plener?

Plener dla osób, które nie pozują zawodowo jest bardzo męczący. Dlatego trwa maksymalnie 4 godziny. Dzięki temu na zdjęciach nie widać zmęczenia, a Wasze pozy i miny nie wyglądają sztucznie.

Ile miejsc możemy odwiedzić podczas pleneru?

Maksymalny czas trwania pleneru (4 godziny) pozwala na zrobienie zdjęć w 1 lub 2 lokalizacjach.

Czy możemy wybrać miejsce na plener?

Oczywiście. Dobrze jest jeżeli miejsce pleneru jest związane z Waszymi zainteresowaniami, miło je wspominacie lub po prostu lubicie. Mamy dużo pomysłów, które Wam na pewno przedstawimy, ale w "Waszym" miejscu będziecie się dużo swobodniej czuli.

Kiedy płacimy za zdjęcia?

Rozliczenie następuje w momencie odbioru albumu i płyt, ale część Par woli rozliczyć się podczas przyjęcia weselnego. Decyzja należy do Was.

Co się stanie jeżeli w dniu umówionego pleneru jest brzydka pogoda?

Jeżeli pogoda nie pozwala na zorganizowanie pleneru na zewnątrz, możemy albo przełożyć plener na inny termin lub też zorganizować go w jakimś przytulnym wnętrzu.

Jakiego typu album dostanę?

Korzystamy z albumów renomowanej niemieckiej firmy Goldbuch. Albumy te są skręcane, mają grube karty przekładane pergaminem i są bardzo trwałe.

Dlaczego nie macie w ofercie fotoksiążek?

Naszym zdaniem trwałość i jakość fotoksiążek jest zbyt niska, aby oferować je w ramach pakietu. Możecie jednak zamówić sobie takie fotoksiążki dodatkowo.